Karrier

ÁRUSZÁLLÍTÓ TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ ÁLLÁS

belföldi árufuvarozási és raktári anyagmozgatási feladatok ellátására.

Budapesti telephelyünkön működő, kisebb forgalmú raktárunkba keresünk sokoldalú, rugalmas kollégát családias légkörű csapatunkba.

Főbb feladatok:

  • teherautó megrakása (targoncával)
  • áru kiszállítása
  • áruk kirakodása az ügyfélnél
  • kommunikáció az ügyféllel
  • készpénz átvétele
  • dokumentáció-, visszáru-, göngyölegkezelés
  • szállítólevelek és számlák kezelése
  • elszámolások pontos vezetése
  • a gépjármű tisztán tartása kívül és belül

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidő kikötésével
  • biztos, stabil, bejelentett munkahely
  • pontosan, minden hónap 10-ig kifizetett bér
  • egyműszakos munkarend
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (heti 40 óra)
  • bejárás támogatás

Amit kérünk:

  • C, kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • digitális gépjárművezető kártya
  • Budapest és vonzáskörzetében lévő lakhely
  • legalább 1 év árufuvarozásban szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés, mind a vezetésben, mind a dokumentumok kezelésében.
  • felelősségteljes viselkedés
  • önállóság
  • bűnügyi feddhetetlenség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • tapasztalat az áruszállítás terén
  • budapesti helyismeret
  • targoncavezetői engedély és tapasztalat

A jelentkezéseket rövid szakmai önéletrajz megküldésével a medaqua@medaqua.hu e-mail címre várjuk!